niedziela, Listopad 19, 2017
Strona główna AKTUALNOŚCI Kłobuccy śledczy proszą o kontakt świadków śmiertelnego wypadku
Kłobuccy śledczy proszą o kontakt świadków śmiertelnego wypadku

0
129
Kłobuccy śledczy, pod nadzorem częstochowskiego prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek na drodze pomiędzy miejscowościami Wilkowiecko i Danków. 

W piątek około godziny 19.25 dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na drodze pomiędzy Wilkowieckiem a Dankowem. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że na łuku drogi, jadący w kierunku Dankowa, 21-leni kierowca forda fiesty stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego przejechał na przeciwległy pad jezdni i pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Niestety młody kierowca poniósł śmierć na miejscu. 21-latek był mieszkańcem gminy Lipie.

Na miejscu, w obecności prokuratora oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki. Tragiczne zdarzenie będzie zbadane przez biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu. Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają teraz śledczy z Kłobucka i częstochowska prokuratura.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

 

Piotr Gajdamowski, ŚLEDCZY24.pl

Źródło; czestochowa.dlawas.info, wal-car pomoc drogowa