Wlali do fontanny 6 butelek płynu do mycia naczyń. Teraz żartownisiów poszukuje policja

0
739

Jedna ze Szczecińskich fontann tonęła pod tysiącami litrów piany a wszystko za sprawą dwóch żartownisiów. Teraz poszukuje ich Szczecińska policja.

Kamera miejskiego monitoringu skierowana w kierunku fontanny na Wałach Chrobrego w Szczecinie zarejestrowała w sobotę wieczorem niecodzienny wyczyn dwóch żartownisiów. Dwóch młodych mężczyzn wlało do fontanny 6 butelek płynu do mycia naczyń. Chwilę później z fontanny wylewała się litrami piana.

Dlaczego to zrobili? Można tylko przypuszczać, że miał to być niewinny żart. Niestety jest inaczej. Zakład Usług Komunalnych, który konserwuje szczecińskie fontanny, będzie musiał teraz wyczyścić nieckę oraz dysze fontanny, a to wiąże się z dużymi kosztami.
Zakład Usług Komunalnych postanowił sprawę zgłosić na policję. Przekazano nagranie wideo, na którym widać dwóch młodocianych sprawców. Oprócz nagrania z monitoringu przekazano również 6 pustych butelek po płynach do mycia naczyń.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.