Polka zamordowana w Niemczech przez byłego partnera pochodzenia Tureckiego

0
488

Do okrutnej zbrodni doszło wczoraj wieczorem w Neustadt an der Weinstrasse w niemieckim landzie Nadrenia-Palatynat w południowo-zachodniej części tego kraju. Według informacji „Die Welt”, pochodzącą z Polski młodą kobietę zadźgał nożem jej były chłopak; ofierze ruszył z pomocą jeden z sąsiadów, ale i on odniósł rany w starciu z agresywnym napastnikiem.

Do tragedii doszło w bloku przy ulicy Karolinenstrasse w miejscowości Neustadt an der Weinstrasse. Na młodą dziewczynę rzucił się z nożem jej były chłopak – urodzony w Niemczech 22-letni Turek, który mógł mścić się na byłej ukochanej. Nie był to pierwszy raz, kiedy użył przemocy wobec dziewczyny – w kwietniu bieżącego roku został skazany za jej pobicie na rok i dziewięć miesięcy więzienia. Kara została jednak zawieszona i damski bokser doprowadził do tragedii.
Niewiele wiadomo o okolicznościach i szczegółach tragedii. Wedle „Die Welt” przed godziną 23.00 mieszkańcy bloku usłyszeli odgłosy kłótni. Wkrótce potem na miejsce przybyła policja i służby medyczne, które stwierdził zgon nastolatki. Obok jej ciała siedział 42-letni sąsiad ofiary, który wykazał się odwagą i stanął w obronie kobiety i sam został ranny. Niedługo potem morderca 19-latki został złapany przez policję.
Jak donosi „Bild”, młoda kobieta nie mieszkała długo w tym miejscu. Wprowadziła się do feralnego bloku z nowym partnerem oraz dzieckiem. Niestety, były chłopak ofiary nie pozwolił żyć naszej rodaczce i w bestialski sposób ją zamordował.

Źródło: dzienniknarodowy.pl / fakt.pl