Krynica Morska: „kark” zadaje śmiertelny cios nożem kelnerce, która próbowała rozdzielić mężczyzn? [WIDEO]

0
1737

Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zaobserwować awanturującą się grupę tzw. „karków”. W pewnym momencie mężczyzn próbuje rozdzielić jedna z kelnerek i zostaje śmiertelnie ugodzona nożem. Wszystko zarejestrował za pomocą telefonu jeden z klientów lokalu. Teraz internauci spierają się, czy kobieta została zraniona śmiertelnie nożem, czy uderzona pięścią. Znamy odpowiedź.

Film, na którym widać awanturę szybko obiegł sieć. Wiele osób udostępniających go dodało od siebie, że kobieta została śmiertelnie ugodzona nożem.
Postanowiliśmy sprawdzić autentyczność tej wiadomości. Z uzyskanych informacji udało nam się dowiedzieć, że kobieta została uderzona, ale nie nożem jak przypuszczano na początku, lecz pięścią z dużą siłą w tył głowy co skutkowało jej upadkiem na chodnik przy restauracji i w konsekwencji utratą przytomności. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie odzyskała przytomność. Życiu kobiety nic nie zagraża.
Na chwilę obecną nikt nie usłyszał zarzutów w związku z bójką. Policja próbuje na podstawie nagrania ustalić uczestników. Jeśli rozpoznajesz sprawców skontaktuj się z Posterunkiem Policji w Krynicy Morskiej przy ulicy Turystycznej 4, tel: (055) 247 – 60 – 07 lub (055) 246-94-51.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.