Częstochowa. 18-latek miotaczem ognia podpalił 40-latka. Stan mężczyzny jest poważny

0
351Dramatyczne wydarzenia w podczęstochowskiej miejscowości Rędziny (woj. śląskie). Policjanci z Kłomnic zatrzymali 18-latka, który przy pomocy domowej roboty miotacza ognia podpalił 40-latka w czasie trwania alkoholowej imprezy. Stan mężczyzny jest ciężki.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Do komisariatu w Kłomnicach wpłynęła informacja o podpaleniu człowieku. Okazało się, że do podpalenia doszło w Rędzinach – miejscowości położonej pomiędzy Kłomnicami a Częstochową.
W czasie trwania imprezy alkoholowej, zorganizowanej przez kilku znajomych, jeden z nich, a dokładnie 18-latek wstał od stołu i zaatakował swojego znajomego. Mężczyzna bił 40-latka po całym ciele, a gdy ten upadł, wyjął mały, prymitywny miotacz ognia skonstruowany z spraya i zapalnika i skierował ogień na twarz mężczyzny. Twarz oraz ubranie 40-latka zaczęły się palić. Mężczyznę ugasił inny uczestnik zakrapianej imprezy.
Obrażenia, jakich doznał mężczyzna są bardzo poważne. Doznał on licznych i rozległych oparzeń ciała. Zatrzymanemu 18-latkowi za uszkodzenie ciała może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.