Nastolatki robiły zdjęcia niedaleko torów. Na jednym z nich uchwyciły swojego mordercę…

0
2890

14-letnia Liberty German i 13-letnia Abigail Williams zostały brutalnie zamordowane, gdy postanowiły wybrać się na spacer wzdłuż torów w pobliżu malowniczego szlaku poza Delphi w Indianie.

Możliwe, że sprawca nie zostałby odnaleziony, ale policja na miejscu zabezpieczyła telefon jednej z dziewczynek, w którym śledczy dokonali kluczowego dla sprawy odkrycia.

W telefonie Liberty odkryto nagranie z dnia, w którym dziewczynki zostały zamordowane. Nastolatka była na tyle świadoma, że włączyła nagrywanie, mimo że wiedziała, jak skończy się to, co je spotkało… Wyraźnie słychać, jak mężczyzna mówi: „W dół ze wzgórza”.

Śledczy odnaleźli także dużo filmików i zdjęć sprzed zabójstwa. Nastolatki robiły sobie zdjęcia kilometr od miejsca,w którym odebrano im życie. Na jednej fotografii w oddali widać mężczyznę. Udało się przybliżyć i widać sylwetkę mężczyzny. Oczywiście policja nie ma żadnej pewności, czy jest to morderca, ale chcą sprawdzić każdy trop, aby nic im nie umknęło.

 Wszyscy są poruszeni gestem nastolatki, która ostatkiem sił włączyła telefon, mając nadzieję, że będzie to trop dla policji. Sierżant, Tony Slocum, powiedział:

,,Bez wątpienia Liberty German jest bohaterką. Nie ma wątpliwości, w jakim celu to zrobiła. Jesteśmy jej wdzięczni i zrobimy wszystko, aby złapać mordercę. Jeśli to oglądasz, możesz być pewien, że niedługo Cię złapiemy i zapłacisz za to.”

Policja w czasie konferencji prasowej podkreśla, że sprawdza każdy trop i jest coraz bliżej odnalezienia mordercy. Miejmy nadzieję, że osoba, która dopuściła się tak okrutnej zbrodni, zostanie schwytana.

Źródło: tipclubi.com /JM