ŚLEDCZY24 – apeluje o pomoc dla Pani Oliwi. „robie to wszystko dla tego aby moja córka mogla się wychowywać w normalnym domu gdzie nie pada”

0
9787

Dramatyczny apel Pani Oliwi. Pani Oliwia jest samotną matką która wychowuje 13-miesięczne dziecko. Kobieta nagrała film na którym przedstawia swój dom – mam bardzo duże problemy z mieszkaniem bo dach nam sie sypie na głowę woda wlatuje do domu z każdej możliwej strony. Dom jest bez fundamentów okna popękane mamy ogrzewanie centralne grzejniki sa stare nie dają tyle ciepła Staram sie o mieszkanie socjalne ale obawiam sie ze go nie dostanę a robie to wszystko dla tego aby moja córka mogla się wychowywać w normalnym domu gdzie nie pada , nie ma grzyba i pleśni a co najgorsze że mogą mi ja odebrać nie pozwole na to – pisze kobieta i apeluje o pomoc prezydenta Poznania.

Oryginalna pisownia apelu kobiety;

„Cześć! Wstawiłam te zdjecia nie po to aby pokazać jak mi złe,potrzebuje pomocy . Mam na imię Oliwia mam 19 lat jestem samotną matką mam przepiękną córkę Alicję ma ona 13mies. Ta starsza kobieta która widzicie na filmie to moja „babcia” jest to kobieta która mnie wychowala P. Bronisława ma 73 l. Jestem w rodzinie zastępczej, ale dość o mnie mam bardzo duże problemy z mieszkaniem bo dach nam sie sypie na głowę woda wlatuje do domu z każdej możliwej strony. Dom jest bez fundamentów okna popękane mamy ogrzewanie centralne grzejniki sa stare nie dają tyle ciepła Staram sie o mieszkanie socjalne ale obawiam sie ze go nie dostanę a robie to wszystko dla tego aby moja córka mogla się wychowywać w normalnym domu gdzie nie pada , nie ma grzyba i pleśni a co najgorsze że mogą mi ja odebrać nie pozwole na to !!!!! Chce aby to trafiło do prezydenta miasta poznania PROSZE O POMOC BO TEJ ZIMY MOŻEMY NIE PRZEŻYĆ.”

Julia Maciejewska, ŚLEDCZY24.pl
ŚLEDŹ nas na Facebooku!