Zaginęła Martyna Żurad z Krakowa. Rodzina apeluje o pomoc

0
4542

Rodzina wraz z krakowską policją apelują o pomoc w poszukiwaniu 17-letniej Martyny Żurad. Martyna jest mieszkanką Nowej Huty. Najbliżsi dziewczyny nie mają z nią kontakt od przeszło dwóch tygodni. Osoby, które posiadają, jakiekolwiek informacje na temat pobytu nastolatki są proszone o niezwłoczny kontakt z krakowskimi funkcjonariuszami policji.

Martyna Żurad ma 17-lat i po raz ostatni była widziana w sobotę, 18 listopada około godziny 9 rano na osiedlu Willowym w Krakowie. Od tamtej pory nastolatka nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policja publikuje rysopis zaginionej:

Dziewczyna ma ok. 180 cm wzrostu. Waży ok. 60 kilogramów. Jest szczupłej budowy ciała. Ma długie blond włosy, brązowe oczy i owalną twarz.

Znaki szczególne 17-letniej Martyny to blizny na czole, w okolicy nosa oraz policzków. W dniu zaginięcia 17-latka ubrana była w zimową kurtkę koloru zielonego, szare spodnie dresowe oraz białe adidasy. Miała przy sobie czarną torbę.

Wszystkie osoby, które mogą mieć istotne informacje dotyczące zaginionej, proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Krakowie: tel. 12 615 29 10, 12 615 30 00 oraz 997.

Piotr Gajdamowski / ŚLEDCZY24